Menu

X Omdat je bent ingelogd zie je op deze pagina de berichten uit al je groepen. Alleen jij ziet deze informatie.

Nieuws:

Voorlopig Resultaat goede Doelen actie van 26 - 31 maart 2018;

Mijnderd Sap
27 april 2018

Voorlopige Resultaten 2018

 20142015201620172018
Alzheimer Nederland2107,002279,552769,703131,763383,68
Amnesty International0,000,001604,121794,001740,78
Brandwondenstichting1156,401402,501605,151772,121618,68
Diabetesfonds1225,001523,001651,931929,791864,30
Dierenbescherming0,000,000,001167,991361,09
Fonds Verstand.Gehandicapten1171,101197,501300,811539,311393,98
Hartstichting3332,003200,903138,163679,893605,35
Hersenstichting0,000,000,002787,432848,03
Kinderhulp1548,401421,001619,022061,211834,09
KWF Kankerbestrijding4130,704316,604343,455119,185233,36
Long Fonds1692,951900,802116,552485,832431,18
Maag Lever Darm stichting1859,552116,952195,262435,832624,36
Nierstichting1918,352012,602235,792414,832735,34
NSGK Gehandicapte Kind0,001181,151328,961526,771332,98
Reumafonds1685,602056,352101,582577,202561,48
Spierfonds Prinses Beatrix 1511,651817,451903,692186,982302,18
Totaal24500,0026426,3529914,1738610,1238870,87

dus dit jaar toch nog een lichte plus tov vorig jaar, echter ivm inning machtigingen kan er nog een weinig wijzigen.



Reacties

Mijnderd 27 april 2018
Iedereen die ertoe heeft bij gedragen aan dit resultaat bedankt!!
Bekijk meer nieuws in de buurt ยป