- Beugen
- Boxmeer
- Groeningen
- Holthees
- Maashees
- Oeffelt
- Overloon
- Rijkevoort
- Sambeek
- Vierlingsbeek
- Vortum-Mullem
school, informatie avond, club, vriendengroep, bijeenkomst, maak niet uit.Ben je opzoek naar een makkelijke manier van leven, naar rust in je hoofd, naar gewoon lekker jezelf kunnen zijn en denk je dat dit alleen maar op een moeilijke manier te verkrijgen is?Dan zou ik graag een keer vrijblijvend bij jullie langskomen en een "spreekbeurt houden over wat ik ervaren en geleerd heb 2 jaar geleden, dat het zo simpel kan en het mijn leven zo gemakkelijk heeft gemaakt.Het is voor mij bijna een missie geworden om in ieder geval alle ouders op de hoogte te brengen dat het bestaat.Ik zelf vind het zo jammer dat ik het nu pas heb ontdekt, ik gun jullie de ontdekking eerder.Of je er dan iets mee gaat doen is een eigen keuze. mijn lezing "spreekbeurt hoe je het ook wilt noemen, bied ik gratis aan.Het enigste wat je hoeft te doen is mi te bellen of te mailen en een afspraak met mij te maken.JE KOMT BETER VOORUIT ALS JE MINDER MET JE MEE HOEFT TE DRAGEN!!Laat je informeren. Tel. 0644539649 https://onsthuus.nl/groep/praktijk-mariska
ik heb een gebruik eenpersoons bed die gratis opgehaald kan worden.
Zit je met je handen in het haar over je eigen kat(ten) of over de katten van een ander? Weet je niet waar je moet zijn voor hulp of heb je advies nodig? Kan jouw kat echt niet bij jou blijven wonen en wil je een goed nieuw thuis voor je kat? Je kunt ervoor bij ons terecht!herplaatsing van katten vanuit de thuissituatie (in heel Nederland)we geven gratis persoonlijk adviesvoorlichting over kattenzakenStuur ons gerust een berichtje, persoonlijk advies is gratis! We helpen je graag bij je vragen en problemen over katten.
Gratis tips tegen katten in de tuin. Klik hier voor alle tips! https://kattenherplaatsing.nl/tips-tegen-katten-in-de-tuin/
Heb je een vraag of probleem met je eigen kat of heb je problemen met katten van andere mensen? Wij kunnen je voorzien van gratis persoonlijk advies en tips.
Cursus Internetbankieren
Langs het spoor in Padbroek, Cuijk ligt een hondenuitlaatstrook. Van de straat Wezelhof tot Fazantenveld grenzen diverse woonhuizen aan deze strook. In november 2018 zijn er twee katten beschoten met hagel. Eén kat kon door de dierenarts niet meer geholpen worden aan zijn verwondingen. Een andere kat is behandeld en heeft het overleefd. Ook is er een kat vergiftigd en overleden. Er is sectie gepleegd op het lichaam waardoor dat is aangetoond. Er zijn nog meer verhalen en geruchten van beschoten katten in Padbroek, maar ik heb de eigenaren van de katten die het zou betreffen niet kunnen achterhalen. Laat het mij gerust weten als jouw kat beschoten of vergiftigd is, omdat ik zelf in Padbroek woon en "in kattenland werk" wil ik dit graag in kaart brengen. Uiteraard kun je anoniem blijven! Klik hier voor al het nieuws hierover en daar vind je ook mijn contactgegevens. https://kattenherplaatsing.nl/katten-beschoten-en-vergiftigd-in-cuijk/
Gezocht: creatieveling.
Vrijwilligers gevraagd voor Tafeltje Dekje
Het is bijna zover! Ik kan haast niet wachten voordat ik startklaar bij de Wedren ben.
Vorig jaar ben ik helaas uitgeloot. Eén voordeel: nu heb ik gelukkig wat meer getraind.
De Vierdaagsefeesten ken ik ondertussen wel, maar dit is de eerste keer dat ik mee doe. Alleen al om de sfeer wil ik het meemaken. Het zal best wel overweldigend zijn om zo voor de eerste keer mee te doen en dan wel voor de 50.
Zo goed als ik kan ga ik mij vandaag voorbereiden en ben ondertussen mijn tas aan het inpakken. In ieder geval gaat zeker de buurtverbinder bidon mee, want goed drinken is wel belangrijk. Nu vraag je misschien af of ik gesponsord loop, maar ik nee ik ben ook buurtverbinder van OnsThuus.
Bovendien loop ik zeker niet alleen. Tijd met anderen door brengen en je ervaringen samen kunnen delen vind ik heel belangrijk. Waar je mee omgaat word je mee besmet, maar dan wel op een positieve manier. Ik schiet wanneer het kan af en toe wat foto's van de omgeving en probeer het hier op de site te posten als een soort verslag (hopende dat ik genoeg energie over heb).
Wish me luck en tot morgen!
;-)
- Deel berichten met 1000+ medebewoners
- Verkoop spullen via het prikbord
- Personaliseer je buurtnieuws
- en nog veel meer!
Dennis, zet hem op. Zo stoer dat je dit doet!